info@nanobala.cz

Nanostěrače - výrobce a dodavatel S NANOSTĚRAČI uvidíte víc!

Stěrače - neviditelné - tekuté - Nanostěrače

Použití produktu NANOSTĚRAČE poskytuje v dešti jasný obraz.

Kapky deště i tekutého bláta na povrchu skla vytváří tzv. perlový efekt a při rychlostech nad cca 60 km/h ”utíkají” ze skla pryč.

Nanovrstva způsobuje neviditelné tekuté stěrače.

Produkt NANOSTĚRAČE

Z ošetřeného skla lze snadněji odstranit námraza, hmyz a nečistoty.

Nanostěrače zvyšují odolnost čelního skla proti poškrábání.

 

Jedno balení produktu NANOSTĚRAČE obsahuje:

1 balení vystačí na čelní sklo a přední světlomety 1 osobního auta

 

Návod k použití:

Čelní sklo musí být před aplikací suché a čisté. Produkt Nanostěrače lze aplikovat jen při teplotě skla i okolí od +5°C do +30°C! Při nižší teplotě vzniká na povrchu po nanesení matná mléčná vrstva, kterou nelze snadno rozleštit. Neaplikujte na přímém slunci. Pracujte ve větraných prostorách! Zabraňte kontaktu s očima. Nevdechujte aerosol !

Vyjměte lahvičku s modrým označením a protřepejte. Nastříkejte na čelní sklo malé množství nanočističe a rozleštěte přiloženou modrou textilií. Takto postupně nanášejte a rozlešťujte prostředek po celé ploše čelního skla. Správně ošetřená plocha se pozná tak, že po ní textilie mírně drhne. V místech, kde textilie po skle klouže, nastříkejte ještě nanočistič a vyleštěte. Na 1m2 skla spotřebujte cca 10 až 15 ml přípravku. Větším množstvím přípravku nezvýšíte účinnost, ale jen pracnost při následném leštění. Nechte 5 minut působit! Doleštěte případné nedostatky. Při nedodržení pauzy nebo použití jedné textilie na obě složky přípravku se může stát produkt nano stěrače nefunkčním!

Po ošetření skla nanočističem a po 5 minutové pauze aplikujte stejným způsobem nanopřípravek s červeným označením červenou textilií! Vyleštěte do vysokého lesku. U tohoto přípravku při správné aplikaci musí naopak textilie klouzat po skle. Tam, kde textilie drhne, doplňte ještě malé množství nanopřípravku s červeným označením a doleštěte červenou textilií. Poté nechte 24 hodin v suchu a při teplotě od +5°C do +30°C formovat ochrannou nanovrstvu.
Spotřeba nanopřípravku je cca 1015 ml/m2. Při aplikaci přípravku NANOSTĚRAČE na světlomety postupujte obdobně. Nezaměňujte textilie!

Složení: Alkoholová směs speciálních nano-aditiv.
Skladování: Při teplotě +5 až +40°C! Udržujte obal dobře uzavřený. Chraňte před mrazem, sluncem a přehřátím.

 

Čistič NanoClean datový listDatový list NanoClean

GProtect datový listDatový list GProtect

Copyright © 2010-2018, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno

Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo. Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo.

TOPlist